2 Mart 2013 Cumartesi

Ritz - Carlton'dan Evcil Hayvanlarımızın Rahatlığı İçin Lüks YataklarRitz Carlton hep en iyi ve en lüks rahatlığı evcil hayvanlarımıza tedarik etmiştir. Ayrıca, Ritz Carlton Hotel, LA hayvanlar için özel bir oda servisi menüsü ve ikramları mevcut. Aynı zamanda hayvanlar için rahat yataklar sunmaktadır. Zıt biyeli, ultra rahat, süet lacivert kumaştan olan bu lüks hayvan yatakları, evcil hayvanlarımızın şekerleme yapabilmesi için harika.

Ritz-Carlton Signature Mama Kasesi ve bu lüks yatak takım halinde. Bu seramik kobalt mavisi yemek kasesinde hayvanlarımız nefis yemekler yemeleri için The Ritz-Carlton Signature Logo Koleksiyonu için özel olarak tasarlanmıştır.

The Ritz-Carlton Signature Evcil Hayvan Yataklarının çeşitli boyutları mevcut. Ritz Carlton logolu koleksiyonunun lüks evcil hayvan yataklarının fiyatları $ 135’dan başlayarak boyutlarına göre değişmektedir.  Kobalt mavisi seramik Ritz-Carlton Signature Mama Kasesi bulaşık makinesinde yıkanabilir ve Ritz-Carlton için özel olarak tasarlanmıştır.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder