16 Kasım 2012 Cuma


Rolls-Royce Arap Geceleri Koleksiyonunu SunarÖzel Arap baskısı Rolls-Royce Ghosts, bir dizi ilk Sharjah, UAE'de bu ay açıklanacak. Ortadoğu folklorunde olduğu gibi, bu serinin hikayesinde de Şehrazat eşliğinde "Bin bir Gece Masalları" ‘da ki gibi büyülüyor bizi bu model.

Asırlık hikaye Rolls-Royce’un bu özel sürümü en son serisi içinde ilham kaynağı olarak aldığını, çok ikonik olduğu belli. Rolls-Royce Ghost'a dayanarak ısmarlama bu serisinde burada gördüğünüz biri ile başlayarak, üç özel cins sürümleri olacaktır.

Kahverengi iki tonlarda süslenmiş, Arabian Nights baskısında, Hayalet el boyaması bulunmaktadır. Arapça adı "Kitab alf laylah wa-laylah" olan ve Arapça bobin diğer şık sembollerle birlikte, özel Ghost tasarım içine yazılımları var.

Bu özel örnekte ayrıca beyaz perfore deri iç ve kalın kazık beyaz halılar, bu modelde tanıtıldı  ve tanıtılmaya devam ediliyor. Bu ilk örnek, önümüzdeki yıl ortaya çıkarılacak koleksiyon ve sonraki iki üye ile bu ay Birleşik Arap Emirlikleri Sharjah Auto Show'da olacaktır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder